Başlangıç > Avukat Behiç Aşçı, Ölüm Orucu, Gülcan Görüroğlu, Sevgi Saymaz > Behiç Aşçı, Gülcan Görüroğlu ve Sevgi Saymaz’ın Sağlık Durumları

Behiç Aşçı, Gülcan Görüroğlu ve Sevgi Saymaz’ın Sağlık Durumları

Behiç AşçıBehiç Aşçı: Yoğun bakımda. İhtiyaçlarını kendisi karşılayamıyor. Ölüm orucu ağır tahribata neden olmuş. Doktorlar Aşçı’nın bünyesinin toparlanmasının zaman alacağını söylüyor. Damar yoluyla ve ağızdan mama ve sıvı tıbbi besin veriliyor.

Gülcan GörüroğluGülcan Görüroğlu: Aşırı zayıflama, protein eksikliği söz konusu. İhtiyaçlarını tek başına karşılayabilecek durumda değil. Denge bozukluğu ve halsizlik var. Kan şekerinde ciddi bir yükselme-alçalma söz konusu. Sıvı mama ve ilaçlarla besleniyor.

Sevgi Saymaz: Aşırı zayıflama, halsizlik durumu var. Vitamin ve protein eksikliği var. İhtiyaçlarını tek başına karşılayamıyor. Kan değerleri normal. Ağız yoluyla sıvı mama ve ilaçlarla besleniyor.

Behiç Aşçı

Avukat Behiç Aşçı’nın Sağlık Durumu:

Yoğun bakımda tutuluyor. Kandeğerleri, bağışıklık sistemi en alt düzeyde. Bu durumdan kaynaklı bünyesi her türlü enfeksiyona karşı korumasız ve aynı zamanda kandaki trombosit düzeyi de çok düşük olduğu için bünyesi kanamaya açık durumda. Aynı zamanda Ölüm orucunun ilerleyen günlerinde bu durumdan kaynaklı vücutta enfeksiyonlar oluşmuş durumda. İshal devam ediyor. Ağızda ve boğazda mantar gelişmiş. Ağızda yaralar, enfeksiyonlar, bağırsaklarda enfeksiyon gelişmiş. Ancak bu enfeksiyonlar uygulanan tedaviyle kontrol altında tutuluyor.

Sol gözde görme kaybı var. Kan değerlerinin düşük olmasından kaynaklı iki gündür sürekli kan ve trombosit takviyesi yapılıyor. Bugün kemik iliği biyopsisi yapıldığı öğrenildi. Bünyesi çok zayıf durumda olduğundan kaynaklı yoğun bakımda tutulmaya devam ediliyor.

Doktorlardan aldığımız bilgiye göre bünyesinin zor toparlayacağını aktardılar. Damar yoluyla ve ağızdan mama ve sıvı tıbbi besin verildiği belirtildi. Aşçı’nın çok halsiz ve yorgun olmasından kaynaklı, günde sadece bir yakınını 5 dakikalığına görebildiği söylendi. Ayrıca, kendi ihtiyaçlarını karşılayamadığı ve kalbinde ritim bozukluğu olduğu aktarıldı.

Gülcan Görüroğlu

Gülcan Görüroğlu’nun Sağlık Durumu

Uzun süreli açlıktan kaynaklı kan değerlerinde düzensizliğin olduğu aktarıldı. Aşırı zayıflama, protein eksikliği söz konusu. İhtiyaçlarını tek başına karşılayabilecek durumda değil. Denge bozukluğu ve halsizlik var. Kan şekerinde ciddi bir yükselme-alçalma söz konusu. Görüroğlu’nun sıvı mama ve ilaçlarla beslendiği bildirildi.

Sevgi Saymaz

Sevgi Saymaz’ın Sağlık Durumu
Aşırı zayıflama, halsizlik durumu var. Vitamin ve protein eksikliğinin olduğu bildirildi. İhtiyaçlarını tek başına karşılayamadığı belirtildi. Saymaz’ın sağlık durumunun diğer Behiç Aşçı ve Gülcan Görüroğlu’na nazaran daha iyi görüldüğü kaydedildi. Kan değerleri normal olduğu belirtilen Saymaz’ın ağız yoluyla sıvı mama ve ilaçlarla beslendiği bildirildi.

Bilgiler 25 Ocak itibarıyla

Reklamlar
  1. 25 Mart 2007, 2:01

    Yüreğimiz sizlerle. VAR OLSUN YOLDASLAR!
    http://www.yoldaslar.net

  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: